powrót
 • Kontrola zgodności działalności firmy
  z prawem

  Prowadzona przez Kancelarię analiza zgodności działalności firmy z prawem jest gwarantem bezpieczeństwa prowadzonego biznesu. Znajomość przepisów dotyczących wielu dziedzin prawa pozwala na wdrażanie odpowiednich procedur, umożliwiających skuteczne działanie na rynku.

 • Weryfikacja
  procedur
  nadzorczych

  Skuteczna kontrola pozwala na efektywne prowadzenie przedsiębiorstwa. Kancelaria oferuje zarówno opracowanie skutecznych procedur nadzorczych, jak i analizę istniejących instrumentów kontroli. Weryfikujemy zgodność bieżących działań z intencjami naszych klientów oraz przepisami prawa.

 • Tworzenie wewnętrznych regulaminów

  Wewnętrzne regulaminy, porządkując działanie firmy stanowią jej małe prawo. Stworzenie odpowiedniego regulaminu pozwoli na skuteczne zarządzanie biznesem i osiąganie założonych celów w poszanowaniu praktyk przedsiębiorstwa.

 • Tworzenie
  i weryfikacja zawieranych umów

  Na potrzeby działalności naszych klientów sporządzamy umowy w języku polskim i angielskim kierując się przede wszystkim potrzebami, ale także unikając nadmiernego ryzyka finansowego. Zajmujemy się także opiniowaniem umów. Ponadto reprezentujemy naszych klientów w negocjacjach, doradzamy przy wykonywaniu umów mając na uwadze także aspekty podatkowe.

Kancelaria Radcy Prawnego Consensus Ewelina Zachariasz

Ewelina Zachariasz
e.zachariasz@kancelaria-consensus.eu

+48 693 255 355

ul. Chłodna 4 lok.12, 80-744 Gdańsk

Facebook

Google Plus

LinkedId