Kancelaria Radców Prawnych z Gdańska

Radca Prawny

Aleksandra Hryniewicz

Absolwentka Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończyła aplikację radcowską, wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku.

Specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek i indywidualnych przedsiębiorców. W kręgu jej zainteresowań zawodowych znajdują się także kwestie prawne, dotyczące inwestycji związanych z odnawialnymi źródłami energii.
Reprezentuje klientów przez sądami powszechnymi oraz administracyjnymi, w sprawach gospodarczych, administracyjnych, cywilnych oraz rodzinnych.

Pomoc prawną świadczy również w języku angielskim.

Radca Prawny

Ewelina Zachariasz

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku prawo oraz Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni na kierunku stosunki międzynarodowe.
Ukończyła aplikację radcowską, prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku. W 2014 roku zdała egzamin radcowski, co stanowiło zwieńczenie dotychczasowej edukacji prawniczej.

Bogate doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi prawnej podmiotów fizycznych oraz klientów biznesowych zdobyła podczas wieloletniej współpracy z jedną z kancelarii radcy prawnego w Gdańsku. Podczas dotychczasowej praktyki nabyła także bogate doświadczenie w zakresie zastępstwa procesowego przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz przed organami administracji publicznej.

Pomoc prawną świadczy również w języku angielskim.

Jak pracujemy

Kancelaria Radcy Prawnego Consensus Ewelina Zachariasz

Ewelina Zachariasz
e.zachariasz@kancelaria-consensus.eu

+48 693 255 355

Kancelaria Radcy Prawnego Consensus Aleksandra Hryniewicz

Aleksandra Hryniewicz
a.hryniewicz@kancelaria-consensus.eu

+48 662 173 620

ul. Strzelecka 7 B, 80-803 Gdańsk

Facebook

LinkedId