powrót
 • Umowy

  Sporządzamy umowy w języku polskim i angielskim dostosowane do bieżących potrzeb klienta, w sposób, który pozwala na uniknięcie nadmiernego ryzyka gospodarczego, a także je opiniujemy. Ponadto reprezentujemy naszych klientów w negocjacjach kontraktów handlowych i doradzamy przy ich wykonywaniu.

 • Wewnętrzne
  sprawy spółek

  Uczestniczymy w imieniu naszych klientów w zebraniach organów spółek, aby sprawować pieczę nad ich prawidłowym przebiegiem. Sporządzamy również uchwały, protokoły, regulaminy i inne dokumenty niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu spółek handlowych. Zajmujemy się również sprawami rejestrowymi.

 • Opinie prawne

  W kwestiach wymagających szczegółowej analizy prawnej, w celu znalezienia optymalnych rozwiązań, sporządzamy opinie prawne dla naszych klientów, które w jasny i precyzyjny sposób wyjaśniają zaistniałą sytuację prawną. Proponujemy w nich również optymalne rozwiązania, które w możliwie szybki sposób rozwiążą problem bez narażania klienta na wygórowane koszty.

 • Bieżąca pomoc prawna

  Dzielimy się z klientami naszą wiedzą i doświadczeniem także w drobnych kwestiach, pojawiających się w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.

 • Reprezentacja
  w sprawach
  sądowych

  Doskonała znajomość procedur w teorii i praktyce pozwala nam na skuteczną reprezentacje naszych klientów w sporach gospodarczych.

Kancelaria Radcy Prawnego Consensus Ewelina Zachariasz

Ewelina Zachariasz
e.zachariasz@kancelaria-consensus.eu

+48 693 255 355

ul. Chłodna 4 lok.12, 80-744 Gdańsk

Facebook

Google Plus

LinkedId